Jolly Mermer Yapıştıcı ve Cilaları

JOLLY EXTRA WAX KATI Parlak' ve koruyucu kıvamlı bir ciladır. Islak görünüm elde etmek için yüzeye uygulaması da oldukça kolaydır. Kullanımı: Uygulamak istediğiniz yüzeye bir miktar cila sürün ve yünlü bir kumaş ile kuvvetlice muamele edin. Islak bir görünüm elde edene kadar bu işlemi uygulayın. En iyi sonuç için polisaj makinası da kullanabilirsiniz.

JOLLY EXTRA LUX VERNİK CİLA Mermer ve granit yüzeyler için kusursuz olan vemik cila, en kaliteli reçine ve balmumundan üretilmiştir. Her türlü hava koşullanna karşı koymak ve yüzeyi korumak için formüle edilmiştir. Extra kor çok geniş bir kullanıma sahiptir. Karo, levha ve benzeri parlak görünümlü olmayan yüzeylerde ıslak görünüm elde etmek için uygun bir üründür. Kullanımı: Tamamen temiz ve kuru olan yüzeylerde güderi, bez veya boya fırçası ile uygulanır. Cilayı uygulamak istediğiniz yüzeye ovalamadan yayınız. Arzu edilen görünümü sağlamak için birinci uygulamadan yaklaşık 15 dakika sonra ikinci uygulama yapılabilir. Toplam kuruma süresi ortam sıcaklığın bağlı olarak yaklaşık 30 dakikadır.

JOLLY EXTRA DROPS

Dış yüzeylerde ve eski materyallerde gerçek dokuları göstermek ve ıslak görünüm sağlamak için ideal bir üründür. Kumlanmış ve eskitilmiş, Mermer, granit ve tüm doğal taşlarda kullanılabilir. Ayrıca suya karşı koruma özelliği vardır. Kullanımı: Istenilen görünüme ulaşmak için fırça veya uygun bir bez ile yüzeye uygulayın ve kuruması için birkaç dakika bekleyin. Kapalı alanlarda kullanırken havalandırmaya dikkat ediniz.


JOLLY BRILLO Mermer, granit ve doğal taş üzerindeki cilayı yenilemek için kullanılan likid silikon bazlı ciladır. Mutfak ve banyodaki seramik fayanslann korunması ve temizliği için de kullanılabilir. Formülündeki yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde uygulanan alanda 3 kat fazla etki sağlar. Yağ ve dumanın çıkanlmasında, renklerin belirginleştidlerek parlaklığın verilmesinde, su, şarap ve yağ gibi lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Su geçimıezdir. Kullanımı: Uygulama temiz bir pamuklu bez ile yapılmalıdır. Kuruması için bir kaç dakika bekledikten sonra yüzey yumuşak ve temiz bir bez ile parlatı►malıdır. iyice havalandırılmış bir alanda çalışılması önerilir.


JOLLY DRAI

Drai mermer, granit, tuğla, beton ve doğal taşlar için leke tutmayan mükemmel bir su geçirmez dolgu malzemesidir. Su, yağ, kahve, şarap gibi srvılardan kaçınılan yüzeylerde; Zemin, masa, mutfak ve banyo gibi yerlerde başarılı sonuçlar verir. Her çeşit doğal taş içerisine nüfuz eder. Sararmaz, uygulanan malzemenin rengini ve görüntüsünü değiştirmez, hava almasına izin verir. Antistatiktir, yağmur, duman ve yağdan korur. Kullanımı: Kir, toz ve yağdan arındırılmış tamamen kuru ve temiz yüzeye pamuklu bir bez yardımıyla 2 kat drai uygulayın. Tüm yüzey üzerine bir örtü kapatın ve ürün emiliminin tamamlanması için 6 saat kadar kurumaya bırakın. Çok gözenekli yüzeyler için (tuğla, traverten, beton) birden fazla kaplama gereklidir. 1 Lt. drai yaklaşık 10-15 metrekare orta gözenekli materyale uygulanabilir.